logo Pradžia    |   Paieška    |   Parašykite    |    english 
 
Meniu        Savaitgalio renginiai        Desertai        Turistų maitinimas        Apie mus        Kontaktai
 

meniu
linija

 

Savaitgalio renginiai
linija

Pompėjoje vieną kartą per mėnesį rengiami TEMINIAI vakarai..su 'gyvais" atlikėjais, gardžiais valgiais, išradinga programa.

Pompėjoje šokamas grupinis graikų liaudies šokis "Sirtakis". Tai unikali galimybė ne tik pamatyti šį šokį bet ir patiems, talkinant profesionaliems šokėjams Augiui ir Jurgai, jį išmokti.

Karts nuo karto "Pompėjoje" padvelkia Rytais. Šecherezados naktimi pavadintuose vakarėliose pilvo šokį šoka pseudonimu Sachira žinoma šokėja. Tokiuose vakarėliuose dvelkia smilkalais, groja rytietitiška muzika, gala parūkyti tikrą iš Egipto parveštą kaljaną, bei paragauti egzotiškais pavadinimais pavadintų patiekalų.

Čia galima išvystyti ir moterį apie kurią kalbama, kad ji neturi kaulų, jos sanariai esą jau seniai mutavo, ji įvaldžiusi driežo judesius. Juokaujama, kad tikros gyvatės lankstumu ir originalumu vargu ar galėtų kas nors prilygti “moterimi – gyvate” vadinamai merginai.

Dažnai “Pompėjoje” vyksta svečių jau pamėgti ir laukiami Lotynų Amerikos, Aistringojo Tango, Valso šokių vakarai. Pramoginių šokių pora  demonstruoja Lotynų Amerikos, klasikinius šokius, taip pat jie pademonstruoja žingsnelius ir norintys gali išmokti šokti, pvz. čia – čia – čia.

Nenustebkite, jei jus prie restorano “POMPĖJA” durų pasitiks žavus vyriškis su gitara rankose ir atliks lyrišką serenadą...

Arba Jūsų  ar draugų gimtadienio proga padainuos gimtadieninę dainą...

                          

Sirtakis                                          Moteris-gyvatė                                  Puokštė iš makaronų
Artimiausi renginiai

Gardumynų kepyklėlė- mokykla

Gitaros muzikos vakaras

 
© BETI design, naudojama Optimal Web sistema